Alternate Text

E- Kitap Uygulamaları
open source

HiperLink E-kitaplar (Sadece Kurum içi Erişim Mümkündür.)

Hiperkitap, basılı ve elektronik ortamda bulunan bilgi kaynaklarını, kullanıcıları ile buluşturmak amacıyla kurulan Hiperlink Limited Şirketinin tescilli markasıdır. Hiperkitap; akademisyenler, bilim insanları, öğrenciler ve meraklıların, Akademik Bilgiye Hızlı ve Kolay Erişim'ini gerçekleştirmek amacıyla, Hiperlink tarafından geliştirilmiş Türkçe içeriklielektronik kitap veritabanıdır ve "Türkiye'nin İlk Online Kütüphanesi"dir. Bu bağlamda Hiperkitap yayıncılar, teknoloji üreticileri ve yazılımcılarla işbirliği yapmaktadır. 

Hiperkitap eser sahiplerinin haklarına, kültürel mirasa ve entelektüel sermayeye en üst düzeyde saygılıdır. Hiperkitap, kullanım dostu arayüzü, kolay kullanımı ve en son teknolojik altyapısı ile Türkiye’nin önde gelen yayıncı ve yazarlarının kitaplarını telif hakkı kapsamında kullanma sunar. 

Basit ve detaylı arama seçenekleri, tam metin içinde arama yapma, not alma, otomatik kaynakça gösterme, telif hakları kapsamında çıktı alma, ilgili alanları kopyalama, kullanıcıların kendi e-kütüphanesini oluşturabilme gibi birçok özelliğiyle kullanıcıların kendilerini fiziksel kütüphanede gibi hissedecekleri Online bir Kütüphanedir.
   


 
 

 

Facebook -  Twitter'da Biz
Mesai Gün ve Saatleri
        
 
 
 Pazartesi - Cuma:08:30/19:00
 Cumartesi:09:00/17:00

        
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 1553 kez gösterilmiştir.